Pārdod plašu 4-istabu dzīvokli projektā “Mēness nams”, Ezerkrastā 2, Liepājā. ID:371

€185.000

Pamatinformācija

Pārdod mājīgu, pilnībā aprīkotu un gatavu dzīvošanai 4-istabu dzīvokli projektā “Mēness nams”, Ezerkrastā 2, Reiņu meža ielā 9, Liepājā. Dzīvoklis atrodas deviņu stāvu mājas 7.stāvā (ir lifts), platība 129.8 m2, ar lielu terasi. Cena ietilpst: dzīvoklis, divas (2) stāvvietas automašīnām pie mājas, mantu glabātuve pagrabā.
Dzīvoklis ir pārbūvēts pēc apstiprināta projekta: plašs koridors, plaša viesistaba, trīs (3) guļamistabas, virtuve, divas (2) savienotās sanitāri tehniskās telpas, garderobes telpa, terase.
Dzīvoklī ir veikts kapitālais remonts, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus. Visi logi, radiatori, ārdurvis un iekšdurvis ir nomainītas. Visas sienas un grīdas ir izlīdzinātas un nosiltinātas, jauna elektroinstalācija, jauna santehnika. Apkure ar individuālo skaitītāju.
Dzīvoklis tiek pārdots ar visām mēbelēm un tehniku. Visas mēbeles ir izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma: iebūvēta virtuve, plašs un funkcionāls dīvāns viesistabā, plaukti viesistabā, mēbeles guļamistabā, bērnu istabas mēbeles, vannas istabas mēbeles un tehnika, iebūvēts skapis koridorā, iebūvēts skapis guļamistabā.
Iebūvētā virtuve paliek ar visam ierīcēm: ledusskapi, trauku mazgājamo mašīnu, plīts ar elektrisko virsmu, tvaika nosūcēju, cepeškrāsni.
Visi dzīvokļa logi ir vērsti uz austrumu pusi, dzīvoklis ir ļoti silts. No logiem ir redzams Liepājas ezers un Pērkones kanāls ar pastaigu parku.
Māju apsaimnieko kompānija “Namu serviss Apse”. Tīra, slēdzama kāpņutelpa, domofons.
Mājas pagalmā ir divas (2) stāvvietas automašīnām. Pagrabā mantu glabātuve.
Mājas apkārtējā teritorija ir nožogota, labiekārtota, apzaļumota un izveidots bērnu rotaļu laukums, kā arī norobežota autostāvvieta.

Pastaigas attālumā atrodas veikali, skola, bērnudārzi, aptieka, autobusu un tramvaju pieturas, autostāvvieta. Ērta sabiedriskā transporta satiksme.
Līdz pilsētas centram ar automašīnu 8-10 min. brauciens.

  • ID: 11255
  • Publicēts: 2023. gada 17. jūnijs
  • Pēdējo reizi atjaunots: 2023. gada 29. novembris
  • Skatījumi: 1375

Plāni

dzīvokļa Nr.52 plāns