Konsultācijas

“LIBAVAS NAMI” piedāvā pilnu konsultāciju pakalpojumu klāstu dzīvokļu, dzīvojamo ēku, tirdzniecības centru, biroju ēku, kā arī industriālā nekustamā īpašuma darījumos. Mūsu pakalpojumi ir noderīgi jebkuram investoram, nekustamā īpašuma īpašniekam vai attīstītājam, jo mūsu profesionāļu zināšanas un pieredze tiek izmantota Jūsu interesēs. Pakalpojumi nodrošina tirgus izpēti, finanšu – ekonomisko analīzi, īpašuma attīstības modeļus, zemes iegādes procedūras un tās izmantošanas mērķa saskaņošanu.

Nekustamā īpašuma realizācija

Ja Jūs vēlaties pārdot vai iznomāt savu nekustamo īpašumu, aģentūra “LIBAVAS NAMI” ir gatava veikt aktīvu mārketinga kampaņu, lai nodrošinātu veiksmīgu Jūsu īpašuma realizāciju. Mūsu nekustamā īpašuma eksperti ļaus noteikt labāko nekustamā īpašuma piedāvājuma izstrādi, un mērķauditorijas pozicionēšanu Jūsu interesēs.

Nekustamā īpašuma iegāde

“Libavas Nami” piedāvā bezmaksas konsultācijas komerciālo un dzīvojamo platību pārdošanas, pirkšanas nomas darījumos. Palīdzēsim Jums izvēlēties labāko tirgus piedāvājumu nekustamā īpašuma iegādei vai nomai. Nekustamo īpašumu aģentūra “Libavas Nami” regulāri veic nekustamā īpašuma tirgus pētījumus Liepājā, lai piedāvātu Jums labāko risinājumu. Aktīva sadarbība ar citiem nekustamā īpašuma tirgus partneriem ļauj mūsu uzņēmumam sniegt veiksmīgus risinājumus nekustamā īpašuma tirgū gan vietējiem, gan ārvalstu klientiem. Mūsu darbībā mēs izmantojam labāko juristu, vērtētāju, finansētāju un citu speciālistu pakalpojumus, kā arī veiksmīgi sadarbojamies ar Liepājas un Latvijas pašvaldībām, kā arī citām valsts institūcijām.