Pārdod mājīgu, pilnībā aprīkotu un gatavu dzīvošanai 3-istabu dzīvokli Liepājas klusajā centrā. ID:382

€109.000

Pamatinformācija

Pārdod mājīgu, pilnībā aprīkotu un gatavu dzīvošanai 3-istabu dzīvokli Liepājas klusajā centrā, Bāriņu ielā 16. Dzīvoklis atrodas Staļina laika trīs stāvu mājas 1.stāvā, platība 60 m2. sarkano ķieģeļu māja. Augstie griesti. Ķieģeļu sienu biezums 1 mtr.

Dzīvokļa oficiālais vērtējums 93 000 EUR (firma Ober-Haus).

Dzīvoklis ir pārbūvēts pēc apstiprināta projekta: viesistaba, guļamistaba, bērnu istaba, plaša virtuve ar ēdamzonu, vannas istaba un sanitārais mezgls apvienots, koridors. Pārbūve reģistrēta Valsts Zemes dienestā.

2018. gadā dzīvoklī ir veikts kapitālais remonts, izmantojot augstas kvalitātes materiālus. Nomainīta kanalizācija, nomainīta visa elektroinstalācija ar 3 fāzu pieslēgumu. Ielieta 70mm estrich betona grīda uz 100mm putupolistirola siltinājuma. Ierīkotas siltās ūdens grīdas visās telpās. Apkuri un siltā ūdens sagatavošanu nodrošina ļoti ekonomisks Gaiss/Ūdens siltumsūknis DAIKIN ar 180ltr boileri. Katrā telpā atsevišķs programmējams silto grīdu termostats.

Visi logi, ārdurvis un iekšdurvis ir nomainītas. Visas sienas ir nosiltinātas ar 50mm akmens vati un apšūtas ar reģipsi, jauna visa elektroinstalācija, jauna santehnika, papildus kondicionieris ar 2 iekšējiem blokiem divās istabās. Dzīvoklī ierīkota centralizēta signalizācijas sistēma.

Visi dzīvokļa logi ir vērsti uz rietumu pusi (uz sētu), dzīvoklis ir ļoti silts un kluss.

Griestu pārsegums ir apšūts ar 30mm akustiskajām akmens vates plāksnēm + gaisa niša + 50mm akmens vate + reģipsis. Augšējo kaimiņu trokšņi tiek pilnībā slāpēti.

Dzīvoklis tiek pārdots ar visām mēbelēm un tehniku. Lielākā daļa mēbeles ir izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma. Pircēju rīcībā paliek iebūvēta virtuve, plaukti viesistabā, mēbeles guļamistabā, mēbeles vannas istabā, iebūvēts skapis koridorā, iebūvēts skapis viesistabā, iebūvēts skapis pie sanmezgla, iebūvēts skapis guļamistabā. Pārējo mēbeļu nepieciešamību ir iespējams apspriest.

Iebūvētā virtuve paliek ar visam ierīcēm: 2 kameru ledusskapi ar saldētavu Whirlpool, trauku mazgājamo mašīnu Whirlpool, indukcijas virsmu Electrolux, jaudīgu tvaiku nosūcēju Elica, cepeškrāsni un iebūvētu mikroviļņu krāsni Ariston. Sanitārajā zonā, iebūvētajā skapī paliek Daikin siltumsūknis ar boileru, veļas mašīna LG 10kg, invertera veļas žavētājs Electrolux 8kg.

Māju apsaimnieko sava īpašnieku biedrība “Bāriņu 16”. Komunālie maksājumi vasarā un ziemā 90-115 EUR. Tīra, slēdzama kāpņu telpa. Mājā 12 dzīvokļi. Pirms 2 gadiem nosiltināti bēniņi un nomainītas notekas un skārda konstrukcijas uz jumta. Šobrīd tiek mainītas ieejas durvis koridorā.

5 min pastaigas attālumā atrodas t/c Ostmala, t/c Kurzeme, Liepājas teātris, koncertzāle Lielais Dzintars, Rožu laukums, veikali, skolas, bērnudārzi, autobusu un tramvaju pieturas. Ērta sabiedriskā transporta satiksme. Pretī, pāri ielai atrodas pārtikas veikals TOP.

Piejūras parks un Liepājas pludmale atrodas 15 minūšu pastaigas vai 6 minūšu brauciena attālumā.

  • ID: 11539
  • Publicēts: 2023. gada 19. decembris
  • Pēdējo reizi atjaunots: 2024. gada 17. marts
  • Skatījumi: 1152

Plāni

Dzīvokļa plāns