The exclusive contract

Kādas priekšrocības sniedz ekskluzīvais līgums?

1. Jūs būsiet pasargāti no neprofesionālām un noziedzīgām darbībām

Ikviens iesācējs nekustamo īpašumu tirgū var kļūt par krāpnieku upuri. Ja jūs saistāties ar vairākām nekustamo īpašumu firmām vai mākleriem un visiem sniedzat informāciju par savu nekustamo īpašumu, ļoti iespējams, ka gaidīto pircēju vietā satiksiet ļaudis, kuri mēģinās iegūt jūsu īpašumu negodīgi. Šādā situācijā arī diez vai izdosies noskaidrot, no kurienes šie ļaudis tikuši pie informācijas par jūsu īpašumu.
Turpretī tad, ja ar nekustamo īpašumu firmu ir noslēgts ekskluzīvs līgums, šī firma pilnībā atbild par jūsu drošību. Līdzko krāpnieki uzzina, ka par Jūsu objekta pārdošanu ir noslēgts ekskluzīvais līgums, viņiem zūd interese par Jums un Jūsu īpašumu.

2. Tiks aizstāvētas Jūsu ekonomiskās un juridiskās intereses

Noslēdzot ekskluzīvo sadarbības līgumu ar mūsu kompāniju, klients saņems visas nepieciešamās konsultācijas juridiskajos, mārketinga un nodokļu jautājumos. Mūsu kompānijas darbinieku ilggadīgā pieredze, kvalitatīvā izglītība un laika gaitā izveidotie plašie sakari nodrošinās klientu finansiālo un tiesisko interešu aizstāvību visaugstākajā līmenī. Darījuma gaita tiek stingri kontrolēta visās stadijās, bet Jūs iegūstat pārliecību un drošības sajūtu.

3. Nekustamā īpašuma objektīva novērtēšana un vislabākā tirgus izpēte

Neviens speciālists nevarēs nosaukt nekustamā īpašuma cenu, noklausījies tā aprakstu tikai telefonsarunā. Diemžēl mūsu nekustamo īpašumu tirgū tā tas nereti notiek.
Mūsu firmas vērtētāji pēta līdzīgus nekustamos īpašumus Jūsu rajonā, izvērtē – kādi plusi vai nepilnības piemīt šiem objektiem, analizē gaidāmās tirgus izmaiņas, pieprasījumu un piedāvājumu, reālās darījumu cenas (nevis cenas reklāmas piedāvājumos!).
Šāda vispusīga izpēte ļauj objektīvi noteikt nekustamā īpašuma cenu un dod iespēju informēt pircēju par visām iecerētā nekustamā īpašuma priekšrocībām salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem piedāvājumiem. Tik rūpīga tirgus analīze prasa no speciālista – vērtētāja lielu zināšanu, darba un laika ieguldījumu. Noslēdzot ekskluzīvu sadarbības līgumu, Jūs iegūstat iespēju izdevīgi pārdot savu īpašumu visīsākajā laikā.

4. Laika ekonomija un iespēja izvairīties no nevajadzīgiem kontaktiem

Iedomājieties – cik stundu, dienu un nedēļu Jūs varat iztērēt neauglīgās sarunās ar potenciālajiem pircējiem? Daudz. Ļoti daudz. Turklāt nav nekādas garantijas, ka iztērētais laiks un pūles neizrādīsies pilnīgi veltas. Taupiet savu laiku un naudu – uzticiet visas ar pircēja meklēšanu saistītās rūpes mūsu firmai. Mūsu speciālisti, izmantojot savu ilggadīgo pieredzi un iestrādes, tiks galā ar šo uzdevumu daudz ātrāk un efektīvāk.

5. Efektīva reklāmas shēma

Kādus medijus izmantot, lai reklamētu savu objektu? Vai labāk būtu izlīmēt reklāmas lapiņas pie kāpņu telpām un transporta pieturās vai tomēr izvēlēties Interneta piedāvātās iespējas? Un cik lieli finansu resursi būs jāiztērē, lai reklāma patiešām darbotos? Pārdevējam, kurš noslēdzis ekskluzīvo līgumu ar mūsu firmu, par šiem jautājumiem galva vairs nav jālauza. Firma iedarbina savu perfekti izstrādāto un noregulēto reklāmas mašinēriju – un informācija par jūsu nekustamo īpašumu pa mūsu reklāmas kanāliem nonāk pie precīzi izvēlētām mērķauditorijām. Vispusīga un precīza informācija par Jūsu objektu galarezultātā nodrošina veiksmīgu darījumu. Taču tik liels laika un finansu ieguldījums no nekustamo īpašumu firmas puses ir iespējams tikai tādā gadījumā, ja firma būs pārliecināta – Jūs sadarbojaties tikai ar mums. Noslēdzot ekskluzīvo sadarbības līgumu ar mūsu firmu, Jūs iegūsiet maksimāli iespējamo atdevi no reklāmas.

6. Iespēja pārdot objektu par maksimālo cenu

Pircēji zina, ka pirkt ekskluzīvu nekustamo īpašumu no uzticamas un pārbaudītas firmas ir droši – objekta priekšvēsture un pašreizējais statuss būs pārbaudīti, visas neskaidrības novērstas, dokumenti sakārtoti, – un tādēļ ir gatavi maksāt vairāk. Pārdošanai pilnībā sagatavotu, “tīru” objektu tirgū nav nemaz tik daudz. Noslēdziet ekskluzīvo līgumu – un mūsu firma tērēs savu laiku un naudu, lai pārbaudītu objektu un sagatavotu to pārdošanai. Savukārt pircējs būs gatavs pārmaksāt, lai saņemtu garantijas un pārliecību par sava pirkuma kvalitāti.

7. Iespēja sadarboties ar profesionālu aģentu

Savas firmas profesionālajā darbībā mēs visvairāk cienām un novērtējam divas īpašības – korektumu un taktu. Tādēļ gadījumā, ja klients nevēlas slēgt ekskluzīvo līgumu, neviens viņam to neuzspiedīs. Tomēr klientiem ir jāsaprot, ka prioritāra uzmanība mūsu darbā tiks veltīta tieši ekskluzīvo līgumu apkalpošanai, jo šāda līguma noslēgšana dod skaidru signālu – mūsu klientam ir nopietni nodomi, viņš ir uzticams uzņēmuma partneris. Nenoslēdzot ekskluzīvo līgumu, Jūs paši izvēlaties mazāk izdevīgu pozīciju salīdzinājumā ar citiem tirgus spēlētājiem, kuri ir izvēlējušies ekskluzīvus sadarbības noteikumus. Protams, tas nenozīmē, ka mūsu speciālisti nenodarbosies ar Jūsu darījumu. Vienkārši tas var aizņemt vairāk laika.

Jebkurā gadījumā – lēmums jāpieņem Jums!