Pārdod izremontētu un mēbelētu 3-istabu dzīvokli Laumas rajonā, Liepājā. ID:376

€50.000

Pamatinformācija

Pārdod pilnībā aprīkotu un gatavu dzīvošanai 3-istabu dzīvokli ķieģeļu mājā, Laumas rajonā, Šķēdes ielā 13, Liepājā. Dzīvoklis atrodas piecu stāvu mājas 5.stāvā, vidus dzīvoklis, platība 60,4 m2, ar 3m lodžiju un savu pagrabu.
Dzīvoklis ir pārbūvēts pēc apstiprināta projekta: plaša viesistaba ir daļēji apvienota ar virtuvi, vannas istaba un sanitārais mezgls apvienots, divas guļamistabas, koridors, 3m lodžija.
Dzīvoklī ir veikts kapitālais remonts, izmantojot augstas kvalitātes materiālus. Visi logi, radiatori un ārdurvis ir nomainītas. Visas sienas un grīdas ir izlīdzinātas un nosiltinātas, jauna elektroinstalācija, jauna santehnika. Izremontēta un nosiltināta lodžija.
Dzīvokļa logi ir vērsti uz rietumu un austrumu pusi, dzīvoklis ir ļoti silts.
Dzīvoklis tiek pārdots ar visām mēbelēm un tehniku.
Iebūvētā virtuve paliek ar visam ierīcēm: ledusskapi, gāzes plīts virsmu, tvaika nosūcēju, cepeškrāsni un mikroviļņu krāsni.
Māju apsaimnieko kompānija “LNA”.
Tīra, slēdzama kāpņutelpa, domofons.
Pastaigas attālumā atrodas autobusu pieturas, rajonā ir attīstīta infrastruktūra: veikali “Maxima”, “Rimi” un citi, skolas, bērnudārzi, trenažieru zāle, solārijs, pirts, skaistuma kopšanas salons, apsargātas autostāvvietas. Līdz pilsētas centram ar automašīnu 10 min. brauciens.

  • ID: 11383
  • Publicēts: 2023. gada 17. augusts
  • Pēdējo reizi atjaunots: 2024. gada 15. februāris
  • Skatījumi: 1042

Plāni

Dzīvokļa plāns