Pārdod 3-istabu dzīvokli renovētā mājā, Dienvidrietumu rajonā. ID:404
- Īpašuma veids: Dzīvoklis
- Piedāvājuma veids: Pārdod
- Pilsēta: Liepāja
- Pilsētas rajons: Dienvidrietumu rajons
- Guļamistabas: 2
- Vannas istabas: 1
- Īpašuma platība: 55 m2
- Stāvs: 5
- Istabas: 3
Pamatinformācija
Pārdod mājīgu, pilnībā aprīkotu un dzīvošanai gatavu 3-istabu dzīvokli Dienvidrietumu rajonā, Klaipēdas ielā 72, Liepājā.
Dzīvoklis atrodas piecstāvu mājas 5. stāvā, kopējā platība 55 m², vidus dzīvoklis ar balkonu. Logi izvietoti uz divām pusēm – austrumiem un rietumiem.
Dzīvoklis ir pārbūvēts pēc apstiprināta projekta: plaša viesistaba daļēji apvienota ar virtuvi, guļamistaba, bērnu istaba, vannas istaba ar WC kopā, kā arī koridors. Veikts kvalitatīvs remonts – nomainīti visi logi, radiatori, ārdurvis un iekšdurvis, izlīdzinātas un nosiltinātas sienas un grīdas, ierīkota jauna elektroinstalācija un santehnika. Apkure ar individuālo skaitītāju. Dzīvoklī uzstādīta centralizēta signalizācijas sistēma.
Dzīvoklis tiek pārdots ar mēbelēm un sadzīves tehniku. Māju apsaimnieko īpašnieku biedrība “Klaipēdas 72”. Komunālie maksājumi – aptuveni 120 EUR vasarā un ~200 EUR ziemā. Tīra, slēdzama kāpņutelpa. Pagalmā pieejamas autostāvvietas.
Ērta atrašanās vieta – līdz Liepājas pludmalei var aiziet kājām. Netālu atrodas t/c “XL Sala”, “Baata”, veikali, skola, bērnudārzi, autobusu un tramvaju pieturas. Līdz pilsētas centram ar auto 8–10 minūšu brauciens.
- ID: 12036
- Publicēts: 2025. gada 19. augusts
- Pēdējo reizi atjaunots: 2025. gada 20. augusts
- Skatījumi: 270