Pārdod izremontētu un mēbelētu 2-istabu dzīvokli Ezerkrastā 2, Liepājā. ID: 331

€49.800

Pamatinformācija

Pārdod izremontētu un mēbelētu 2-istabu dzīvokli Ezerkrastā 2, Mirdzas Ķempes ielā 2, Liepājā. Dzīvoklis atrodas piecu stāvu mājas 3.stāvā, vidus dzīvoklis, platība 52,3 m2.

Dzīvoklis ir pārbūvēts pēc apstiprināta projekta: plaša viesistaba ir apvienota ar virtuvi, vannas istaba un sanitārais mezgls apvienots, viena guļamistaba, liels koridors.

  1. gadā dzīvoklī ir veikts kapitālais remonts, izmantojot augstas kvalitātes materiālus. Visi logi, radiatori, ārdurvis un iekšdurvis ir nomainītas. Visas sienas un grīdas ir izlīdzinātas un nosiltinātas, jauna elektroinstalācija, jauna santehnika, apsildāmās grīdas vannas istabā. Visi dzīvokļa logi ir vērsti uz austrumu pusi, dzīvoklis ir ļoti silts.

Dzīvoklis tiek pārdots ar visām mēbelēm un tehniku. Visas mēbeles ir izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma: iebūvēta virtuve, plašs un funkcionāls dīvāns viesistabā, plaukts viesistabā, mēbeles guļamistabā, mēbeles vannas istabā, divi iebūvēti skapji koridorā, ērts skapis uz balkona.

Iebūvētā virtuve paliek ar visam ierīcēm: ledusskapi, trauku mazgājamo mašīnu, gāzes virsmu, tvaika nosūcēju un cepeškrāsni.

Māju apsaimnieko kompānija “LNA”. Komunālie maksājumi vasarā 55-85 EUR, ziemā 110-150 EUR. Tīra, slēdzama kāpņutelpa, domofons.

Mājas pagalmā ir stāvvietas automašīnai.

Pastaigas attālumā atrodas veikali, skola, bērnudārzi, autobusu un tramvaju pieturas, autostāvvieta. Ērta sabiedriskā transporta satiksme.
Līdz pilsētas centram ar automašīnu 8-10 min. brauciens.

  • ID: 10301
  • Publicēts: 2021. gada 28. janvāris
  • Pēdējo reizi atjaunots: 2021. gada 7. aprīlis
  • Skatījumi: 652