Pārdod 2-istabu dzīvokli renovētā mājā, Dienvidrietumu rajonā. ID:359

€70.000

Pamatinformācija

Pārdod mājīgu, pilnībā aprīkotu un gatavu dzīvošanai 2-istabu dzīvokli Dienvidrietumu rajonā, Klaipēdas ielā 118a, Liepājā. Dzīvoklis atrodas piecu stāvu mājas 4.stāvā, vidus dzīvoklis, platība 47,5 m2, ar 6m lodžiju.
Dzīvoklis ir pārbūvēts pēc apstiprināta projekta: plaša viesistaba ir daļēji apvienota ar virtuvi, vannas istaba un sanitārais mezgls apvienots, viena guļamistaba, koridors.
2020. gadā dzīvoklī ir veikts kapitālais remonts, izmantojot augstas kvalitātes materiālus. Visi logi, radiatori, ārdurvis un iekšdurvis ir nomainītas. Visas sienas un grīdas ir izlīdzinātas un nosiltinātas, jauna elektroinstalācija, jauna santehnika, kondicionieris. Apkure ar individuālo skaitītāju. Izremontēta un nosiltināta lodžija.
Visi dzīvokļa logi ir vērsti uz rietumu pusi, dzīvoklis ir ļoti silts.
Dzīvoklis tiek pārdots ar visām mēbelēm un tehniku. Visas mēbeles ir izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma: iebūvēta virtuve, plašs un funkcionāls dīvāns viesistabā, plaukts viesistabā, mēbeles guļamistabā, mēbeles vannas istabā, iebūvēts skapis koridorā.
Iebūvētā virtuve paliek ar visam ierīcēm: ledusskapi, trauku mazgājamo mašīnu, indukcijas virsmu, tvaika nosūcēju, cepeškrāsni un mikroviļņu krāsni.
Māju apsaimnieko sava īpašnieku biedrība “Jūraskrasts 118a”. Komunālie maksājumi vasarā 60-65 EUR, ziemā 90-95 EUR. Tīra, slēdzama kāpņutelpa, domofons.
Mājas pagalmā ir stāvvietas automašīnai.
Liepājas pludmale atrodas pastaigas attālumā. Blakus atrodas t/c Baata, veikali, skola, bērnudārzi, autobusu un tramvaju pieturas. Ērta sabiedriskā transporta satiksme. Līdz pilsētas centram ar automašīnu 8-10 min. brauciens.

  • ID: 10941
  • Publicēts: 2022. gada 22. augusts
  • Pēdējo reizi atjaunots: 2022. gada 19. oktobris
  • Skatījumi: 1707